Ubuntu server

Přední serverová platforma s širokými možnostmi škálování vaší infrastruktury. Ať už chcete rozvíjet své zázemí na technologii OpenStack, clusterech Hadoop nebo 50 000 uzlovou serverovou farmu, Ubuntu dokážete nasadit v nejkratším termínu vůbec.

Ubuntu 22.04.1 LTS

Ubuntu 22.04.1 LTS Jammy Jellyfish je vydaní s dlouhodobou podporou, která činí 5 let od data vydání 21. 4. 2022.

Stáhnout Ubuntu Server 22.04.1 LTS (64bit)

Stáhnout přes BitTorrent
Alternativní obrazy pro další architektury

ubuntu on server
release cycles Legenda grafu s jednotlivými vydáními

Na pravidelná vydání nových verzí systému se můžete spolehnout

Serverová vydání s dlouhodobou podporou (LTS) jsou podporovány Canonicalem po dobu pěti let. Každých šest měsíců vycházejí meziverze, které přinášejí podporu nových zařízení do podporovaných LTS systémů.

Jak můžete Ubuntu server využít

Výkon a mnohoúčelnost

Není důležité, jestli chcete rozvinout NoSQL databázi, webovou farmu nebo cloudové zázemí, Ubuntu má všechny potřebné vlastnosti které potřebujete. Ubuntu je certifikováno vedoucími OEM výrobci hardwaru, což vám s komplexními implementačními nástroji umožní získat z vaší infrastruktury co nejvíce.

Výkonná, bezpečná a všestranná technologie pro rychle rostoucí podniky

Pravidelný vývojový cyklus Ubuntu zajišťuje podporu nejnovějších aplikací. Tenká instalace a integrovaná implementace systému spolu se snadnými postupy dělají Ubuntu Server skvělé řešení pro snadné zavádění a následnou správu i v rozsáhlém měřítku.

OpenStack

Postavte si vlastní cloud s Autopilotem, nejsnazším způsobem jak vytvořit a spravovat cloud OpenStack.

Začněte s Autopilotem

Alternativní platformy

Kromě nejběžnějších platforem podporuje Ubuntu také architektury ARM, Power nebo IBM Z a IBM LinuxONE. Infrastrukturu můžete postavit na libovolném hardwaru dle svého výběru.

S KAŽDÝM VAŠÍM HARDWAREM I SOFTWAREM

Životaplná komunita

Vyměňujte si své poznatky a nápady s tisíci dalšími IT profesionály.

Chcete si promluvit s dalšími Ubuntu uživateli? Sdílejte své nápady a získávejte rady z obrovské aktivní komunity znalců. Jako komunity nastavujeme vysoké standardy tolerance a přátelství, vítáme vaše podněty, komentáře a vaši aktivitu.

Navštivte komunitu